Komisjoner ze znajomością j. niemieckiego ? 16,00 euro/h - DE

Znasz dobrze niemiecki? Wykorzystaj swoje umiejętności i zacznij pracę w magazynie jednego z największych dostawców w niemieckim sektorze handlu tekstyliami. Nasz klient oferuje modę i akcesoria dla całej rodziny z naciskiem na bieliznę, odzież damską i dziecięcą. Jakość w zaskakująco niskich cenach to założenie firmy.
lokalizacja: Coesfeld, Niemcy
TWOJE ZADANIA:
•        Zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym
•        Pakowanie towarów do wysyłki (praca stojąca przy taśmie)
•        Procesowanie zwrotów i kontrola jakości
Oprócz tego Twoim obowiązkiem będzie również tłumaczenie pytań pracowników i poleceń przełożonych a także wdrażanie do pracy nowych osób i/lub tłumaczenie treści szkoleń.
To praca na dwie zmiany:
•        poniedziałek – piątek ->  6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
•        sobota -> 06.00 - 14:00, 10:30 - 18:30
OFERUJEMY:
•        Wynagrodzenie w wysokości 16,00 euro/h brutto
•        Dodatki za nocki, nadgodziny, niedziele i święta
•        Atrakcyjne zakwaterowanie z Wi-Fi
•        Zorganizowany transport do pracy
•        Gwarancję 151 godzin pracy w miesiącu
•        Wynagrodzenie ZAWSZE na czas
•        Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej
•        Zdalną rekrutację i minimum formalności
•        Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
•        Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
•        Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
•        Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
WYMAGANIA:
•        Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•        Chęć podjęcia pracy na okres min 4-6 miesięcy
•        Może być wymagane prawo jazdy
•        Mile widziane własny samochód
Chcesz dowiedzieć się więcej?  Zgłoś się: 717443131 lub wyślij aplikację na adres: mmega@ottoworkforce.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.