Stabilne zatrudnienie Praca na min. 6 miesięcy - NL

Praca w centrum dystrybucyjnym Albert Heijn, jednego z najpopularniejszych supermarketów w Holandii. W magazynach zlokalizowanych na terenie całego kraju przygotowywane są zapasy artykułów spożywczych dla wszystkich sklepów.
Wiele lokalizacji np. Zwolle, Bleiswijk, Almere, Tilburg…
Twój zakres obowiązków: Jako zbieracz zamówień będziesz przygotowywać palety - zbierzesz produkty za pomocą systemu głosowego, przygotujesz, zabezpieczysz i przeprowadzisz załadunek/rozładunek kontenerów.

Zaczniesz od onboardingu i szkolenia w zespołach. Będziesz pracować w działach z asortymentem produktów długoterminowych i świeżych. Dla Albert Heijn w jednym tygodniu pracuje się na zmianie dziennej, a w następnym na nocnej (za którą zgarniasz super dodatki do wypłaty!)

Zdobądź możliwość awansu na wyższe stanowiska i zarabiaj dodatkowo za dobre rezultaty oraz osiągnięcia! Korzystaj z przerw w pracy z życzliwymi współpracownikami, a jeśli chcesz, kup smaczny posiłek w stołówce (podczas wieczornej zmiany otrzymasz kolację za darmo). Zostań zbieraczem zamówień i pracuj w entuzjastycznym zespole!
Nasza OFERTA:
• Stawka godzinowa: 12,4-13,91 euro brutto
• Dodatki płacowe: +50% za pracę w godzinach wieczornych lub nocnych, +100% niedziele i święta
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny pracy)
• Wypłaty co tydzień, zawsze na czas!

LOGISTYKA Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!
Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!
Wymagania pracodawcy
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Interesujące? Zgłoś się już teraz! Zadzwoń: 717443100 CV prosimy o przesyłanie na adres: mmega@ottoworkforce.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.