Picker & Packer w CEVA - NL

Praca dla lidera rynku w Holandii, realizującego różnego rodzaju usługi logistyczne. Centrum dystrybucyjne w Roosendaal (Oud Gastel) do którego właśnie rekrutujemy obsługuje dwie bardzo znane marki, których produktami są: buty, ciuchy i akcesoria.
Miejsce pracy: Holandia – wiele lokalizacji

Twój zakres obowiązków: Jako Picker & Packer będziesz odpowiedzialny za realizację wysyłek - do twoich obowiązków będzie należało zbieranie produktów przy użyciu skanera ręcznego, sprawdzanie ich jakości, zarządzanie zamówieniami i pakowanie paczek.

Pierwszego dnia weźmiesz udział w prezentacji, wprowadzeniu i zwiedzaniu magazynu. Podczas szkoleń będzie towarzyszył Ci mentor, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o swojej pracy. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, na zmiany (rano i po południu), a w zbliżającym się wysokim sezonie również w soboty. Za ewentualne zmiany wieczorne lub pracę w weekendy/święta otrzymasz atrakcyjne dodatki płacowe.

Podczas przerwy w każdej jadalni możesz otrzymać darmowe świeże owoce oraz wodę, kawę i herbatę. Jeśli będziesz zmotywowany możesz przejść szkolenia z wózka wysokiego składowania i wózka widłowego. Masz również możliwość uzyskania kontraktu bezpośrednio w CEVA!
Dołącz do tego międzynarodowego zespołu!

Nasza oferta:
• Stawka godzinowa: 11,38euro brutto + atrakcyjne dodatki płacowe!
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny pracy)
• Wypłaty co tydzień, zawsze na czas!

LOGISTYKA
Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów ). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!

Wymagania pracodawcy:
• Umiejętność czytania i liczenia
• Znajomość j. angielskiego (minimum B1)
• Dobra kondycja fizyczna – dużo chodzenia
• Chęć do pracy w systemie zmianowym

Interesujące? Zgłoś się już teraz! Zadzwoń: 717443100
CV prosimy wysyłać na adres uryczkowska@ottoworkforce.eu
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.