Pracownik magazynu GXO - B.dobre wynagrodzenie - NL

Praca w międzynarodowej firmie logistycznej, z którą współpracują znane przedsiębiorstwa. Od odzieży po produkty gospodarstwa domowego, od drukarek po produkty medyczne i od żywności po produkty dla dzieci – wszystko to znajdziesz w magazynach na terenie całej Holandii.
Lokalizacje: Venray, Eindhoven, Tilburg i inne
Twój zakres obowiązków: Jako pracownik jednego z magazynów zostaniesz odpowiedzialny za proces logistyczny, a więc będziesz np. odbierać produkty, sprawdzać jakość, etykietować paczki, kontrolować zwroty oraz prowadzić załadunek/rozładunek ciężarówek.

W zależności od lokalizacji praca odbywa się na dwie lub trzy zmiany: poranne, wieczorne i/lub nocne - za wieczory, noce i weekendy zgarniasz super dodatki!
Możesz uczęszczać na imprezy integracyjne oraz rozwijać się dzięki organizowanym szkoleniom. Dołącz do zespołu GXO i skorzystaj z szansy zdobycia bezpośredniego kontraktu!
Pracodawca oferuje:
• Stawka godzinowa: €11,99- 12,55 brutto + atrakcyjne dodatki płacowe!
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (Gwarantowane godziny pracy)
• Wypłaty co tydzień, zawsze na czas!

Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów ). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!
Wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
• Znajomość języka angielskiego

Interesujące? Zgłoś się CV prosimy wysyłać na adres uryczkowska@ottoworkforce.eu lub zadzwoń: 717443100

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.