Operator wózka widłowego +250 EURO BONUS

Masz uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii! Zgłoś się już teraz i zgarnij 250 EURO EXTRA!
Miejsce pracy: Holandia
Wymagania:
uprawnienia na wózki widłowe
doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego mile widziana
Opis stanowiska:
obsługa wózka widłowego
rozładunek / załadunek towarów
magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
Co oferujemy?
Atrakcyjną stawkę godzinową! +250 EURO jako bonus po przepracowaniu czterech tygodni
Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę
Polskojęzyczni koordynatorzy na miejscu, aplikacja myOTTO
Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Stabilne zatrudnienie – tylko znani i sprawdzeni pracodawcy
Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować

ZGŁOŚ SIĘ TERAZ,  zadzwoń 718898370 lub wyślij CV na adres: pracuj@ottopraca.eu Wyjedź i zgarnij BONUS!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.