Team Leader 14,5 euro/h E-commerce

Znasz niemiecki i masz doświadczenie w kierowaniu zespołem jako koordynator/team leader? Czekamy na Ciebie w magazynie z produktami największego na świecie sklepu internetowego. Rewelacyjne zarobki są na wyciągnięcie ręki – nie czekaj, aplikuj!
Lokalizacja: Niederaula, Niemcy
Co gwarantujemy?
*Rewelacyjna stawka 14,5 euro/godzinę
*Mieszkanie na bardzo atrakcyjnych warunkach za tylko 9 euro dziennie
*Praca zmianowa 06:30-14:30 i 14:30-23:00
*Gwarantowane minimum 151 godzin pracy w miesiącu
*Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Niemiecka umowa o pracę tymczasową
*Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
*Pracę dla dużej i znanej firmy
*Stabilność zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami
*Możliwość podpisania umowy bezpośredniej z firmą, w której pracujesz po 9 miesiącach
*Możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy
Twoje zadania?
*Zarządzanie zespołem i ich czasem pracy
*Delegowanie zadań
*Kontrola pracy
*Odpowiedzialność i opieka za podległy zespół
*Pomoc przy tłumaczeniu poleceń z języka niemieckiego
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
*dobrze znasz niemiecki
* masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku
*potrafisz rozwiązywać problemy
*umiesz podejmować decyzje w dynamicznym środowisku pracy
ZADZWOŃ i porozmawiaj o szczegółach z jedną z naszych rekruterek:
516027623 Karolina
510004171 Diana
713394664 Agata
Lub wyślij CV na adres:pracaniemcy@ottopraca.pl
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO